Pro jachtaře

PLAVBY PRO JACHTAŘE

Během letní sezóny pluje plachetnice Victoria poblíž Sarónského zálivu, nebo na souostroví Kyklády v Egejském moři. Tyto plavby jsou hlavně pro lidi, co nemají žádné zkušenosti a moře z paluby plachetnice během své dovolené teprve objevují. Mimo hlavní sezónu je možné naplánovat podstatně zajímavější plavby. Vymyslete si vlastní cíl, pravděpodobně se domluvíme:-). V případě delších přeplaveb je třeba, aby zájemci byli jachtaři, to znamená, že jsou schopni samostatně ovládat loď. Je možné takovou plavbu uskutečnit i v případě, kdy posádka nemá zkušenosti s plavbou, ale jsou to aktivní vyznavači jiného outdorového sportu. 


12-26.10.2019 Kyklady Tour

Vhodné pro 4-5 osob, hlásit se mohou i jednotlivci nebo dvojice. Vyplujeme směrem na východ a budeme se rozhodovat který z ostrovů navštívíme. Když bude chuť, tak můžeme mrknout i do Turecka. Prostě plavba kam nás napadne. Cena 12000 osoba na 14dní.


KONDIČNÍ A SPORTOVNÍ PLAVBY

– chcete si zlepšit kvalifikaci a potřebujete naplout míle?

– lákají vás nonstop plavby přes noc?

– potřebujete zlepšit přístavní manévry?

– máte delší dobu kapitánský průkaz a ještě jste si nepůjčili loď?

– chystáte se na charter do Řecka, ale nemáte s ním žádné zkušenosti?

Řecko jako jedna z nejteplejších zemí Evropy nabízí vhodné počasí pro jachting i v zimních měsících. To je přesně ta doba, kdy se můžeme věnovat právě třeba nácviku přístavních manévrů, nebo delším nonstop plavbám. Za týden můžeme naplout 300-500NM. Po absolvování takové plavby pro vás už nebude Řecko neznámou lokalitou. Cena za loď včetně kapitána na týden 28 000,-. Vhodné pro jednoho až 4 zájemce.

nabídka platí od listopadu 2018 do března 2019


plachetnice, plavba na lodi, dovolená na lodi, kondiční plavby, moře, jachting, jachting v Řecku, plachetnice v Řecku
vyplouváme na plachetnici Victoria