Pro jachtaře

PLAVBY PRO JACHTAŘE

Během letní sezóny pluje plachetnice Victoria poblíž Sarónského zálivu, nebo na souostroví Kyklády v Egejském moři. Tyto plavby jsou hlavně pro lidi, co nemají žádné zkušenosti a moře z paluby plachetnice během své dovolené teprve objevují. Mimo hlavní sezónu je možné naplánovat podstatně zajímavější plavby. Vymyslete si vlastní cíl, pravděpodobně se domluvíme:-). V případě delších přeplaveb je třeba, aby zájemci byli jachtaři, to znamená, že jsou schopni samostatně ovládat loď. Je možné takovou plavbu uskutečnit i v případě, kdy posádka nemá zkušenosti s plavbou, ale jsou to aktivní vyznavači jiného outdorového sportu. 


13-27.4.2019 Plavba do Turecka (volná 2 místa)

Zahajovací plavba sezóny. Namíříme si to z domovského kotviště na východ. Budeme kopírovat turecké pobřeží a přilehlé ostrovy.


4-18.5.2019 „KYKLADY TOUR“ (obsazeno)

Plavba během které navštívíme cca 12 ostrovů v souostroví Kyklády. Pravděpodobná trasa bude z Korfosu na Hydru, dále ostrovy Milos, Folegandros, Ios, Santorini . Návrat přes východní stranu Kyklád na sever. Bude to kombinace jachtingu, courání po ostrovech a během plavby si chytíme nějakou tu rybu.

Cena za osobu 8 500,- hlásit se mohou i jednotlivci


KONDIČNÍ A SPORTOVNÍ PLAVBY

– chcete si zlepšit kvalifikaci a potřebujete naplout míle?

– lákají vás nonstop plavby přes noc?

– potřebujete zlepšit přístavní manévry?

– máte delší dobu kapitánský průkaz a ještě jste si nepůjčili loď?

– chystáte se na charter do Řecka, ale nemáte s ním žádné zkušenosti?

Řecko jako jedna z nejteplejších zemí Evropy nabízí vhodné počasí pro jachting i v zimních měsících. To je přesně ta doba, kdy se můžeme věnovat právě třeba nácviku přístavních manévrů, nebo delším nonstop plavbám. Za týden můžeme naplout 300-500NM. Po absolvování takové plavby pro vás už nebude Řecko neznámou lokalitou. Cena za loď včetně kapitána na týden 28 000,-. Vhodné pro jednoho až 4 zájemce.

nabídka platí od listopadu 2018 do března 2019


plachetnice, plavba na lodi, dovolená na lodi, kondiční plavby, moře, jachting, jachting v Řecku, plachetnice v Řecku
vyplouváme na plachetnici Victoria